• OnlineDünyam

Anket Yaparak Para Kazanma

Bugün ki yazımızda anket yaparak para kazanma ve soru yanıtlayarak para kazanma konumuzu ele alacağız. Günümüz teknolojisin de evimizde,kafelerde veya boş vakitlerimizde internet üzerinden para kazanmak,hatta dolar kazanmak oldukça mümkün. Gelin sizler için sıraladığımız siteleri beraber inceleyelim. Soruları Yanıtlayarak Para Kazanmanızı Sağlayan 4 site : 1- JustAnswer JustAnswer anket firmalarının sorulara aradığı cevapları toplayarak günümüzde ki seçim,enflasyon,günlük yaşam hakkında anketleri yanıtlıyor. Sizlerde JustAnswer'e üye olarak sorulan soruları cevaplayıp gelir elde edebilirsiniz. JustAnswer ile anket doldurarak para kazananlar ortalama soru başına 20$ ila 50$ arası gelir sağlıyor.


2-PrestoExperts İnternetten para kazanma yolları dediğimizde akla gelen bir diğer site ise PrestoExperts. PrestoExperts uluslararası firmalara çözüm sunan bir firma.Sizlerde PresteExperts'in 600 farklı kategorisi arasından sizlere uygun olan seçimi yapıp anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. PrestoExperts ile anket doldurarak ortalama dakika başına 1$ kazanç elde edebilirsiniz.

3- Experts123 Experts123 bir diğer soru&cevap anket doldurarak para kazanma sitesi.Experts123'ü farklı kılan ise diğer sitelerden farklı olarak faydalı makaleler yazıp,sorular sorarak online olarak para kazanmanızı sağlaması.

Makaleniz veya soru&cevabınız ne kadar kişi tarafından okunursa o kadar kazanıyor ve reklam gelirlerinin bir kısmını kazanıyorsunuz.Üstelik şirket makale yazma yeteneğinizi uygun görürse ücreti karşılığı kendi müşterilerine makaleler yazarak para kazanmanızı sağlıyor. Expert123 kullanıcıları ortalama saatlik ücret olarak 8$ gibi bir ücret alıyor.

4- SwagBucks SwagBucks bu günlerde ülkemizde de oldukça popüler.SwagBucks ile nasıl para kazanırım diye araştırıyorsanız doğru yerdesiniz.Sistem anket doldurarak,video izleyerek veya günlük görevleri tamamlayarak para kazanmanıza imkan sağlıyor.Bu arada şirketin 362 milyondan fazla kullanıcıya ödeme yaptığını da eklemek istiyorum. Sizlerde online olarak nasıl para kazanırım diye soruyorsanız sorunuzun cevabı SwagBucks'ta.


8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör